Slogan našeho e-shop

Servisní podmínky pro kávovary Jura

V případě jakékoli závady na Vašem kávovaru Jura Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující pracovní den si u Vás kávovar vyzvedneme a opravený Vám jej během několika dní dopravíme zpět.

Termíny oprav:

Všechny závady kávovarů Jura jsou opraveny zpravidla do 10 pracovních dní, v závislosti na vytížení našeho servisního oddělení. K tomuto času je třeba připočítat čas na dopravu přístroje do našeho servisu či zpět k Vám. V případech, kdy požadujete expresní termín opravy Vašeho kávovaru Jura a oprava je prováděna naším technikem přímo na místě u Vás (naříklad gastro provozy, hotely apod.), je odezva reakce technika zpravidla 24 hodin či méně (v závislosti na lokalitě). O termínu a stavu Vaší servisní zakázky Vás vždy průběžně informujeme. Aktuální stav Vaší zakázky můžete také sledovat v sekci sledování zakázky.

Před každou opravou obdržíte podrobný rozpočet opravy. Dopředu tak budete vědět nejen veškeré náklady, ale i přesnou závadu, případně i její příčinu. Pokud s rozpočtem nebudete z nějakého důvodu souhlasit (například oprava nebude u velmi starých kávovarů rentabilní) pak Vám neopravený kávovar zašleme zpět. V takovém případě hradíte pouze diagnostiku přístroje (450Kč bez DPH) a náklady na dopravu přístroje.

Poskytované záruky:

Na pozáruční opravy kávovarů Jura poskytujeme záruku 6 měsíců. O každé provedené opravě obdržíte detailní rozpis práce a také výstupní servisní diagnostický protokol.

Vaše otázky:

V případě jakékoli otázky či požadavku na upřesnění nás neváhejte kontaktovat na tel. , telefon +420 312312077 nebo v našich Kávových centrech JABLUM:

Kávové centrum Praha: Sezemická 2757/2, 19300 Praha 20
Kávové centrum Mladá Boleslav: Bezděčín 113, 29301 Mladá Boleslav
Kávové centrum Liberec: Andělská cesta 617/7, 46001 Liberec