Slogan našeho e-shop

Péče o Jura kávovar

Předpokladem vynikající kávy je dokonalá péče o kávovar, jeho čistota a správné nastavení v závislosti na druhu používané kávy. Důležitá je i kvalita vody, ze které je káva připravena. Pokud budete potřebovat poradit s konkrétním nastavením Vašeho kávovaru, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu. Rádi Vám pomůžeme.

Všechny kávovary JURA jsou vybaveny integrovaným čistícím systémem, kdy není potřeba vyjímat žádné díly z kávovaru. Vše je tak v kávovaru přesně nastaveno bez jakýchkoli vůlí, ke kterým by časem mohlo docházet vlivem neustálého vyjímání a zpětné montáže některých dílů. Váš kávovar JURA, díky inteligentní elektronice, vždy sám vyzve k aktivování programu údržby, který je následně proveden zcela automaticky. Společnost Jura nabízí velmi kvalitní chemické čistící prostředky, které jsou optimalizované pro tyto programy a zajišťují tak maximální účinek bez rizika poškození přístroje.
 

Více konkrétních informací a přesné instrukce pro údržbu Vašeho kávovaru Jura najdete v českém tištěném návodu, který je vždy součástí přístroje. S důvěrou se také můžete kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu.